Wózek Egg łączy w sobie komfort i elegancję

mama z wozkiem egg

Dzieci już od pierwszych tygodni życia towarzyszą nam w codziennych spacerach, załatwianiu spraw na mieście i dalekich podróżach. Wygody i funkcjonalny wózek to podstawowy zakup dla nowego członka rodziny.

Wiedzą o tym również znane mamy, które po urodzeniu dziecka chcą być aktywne i mobilne, a jednocześnie stylowe. Kasia Glinka postawiła na wózek Egg dla swojego synka Leona, urodzonego w maju 2020 r. Sprawdź, co przekonało znaną aktorkę i czym wyróżniają się wózki gwiazd!

Wózki gwiazd, czyli komfort w stylowej formie

Tym, na co zwracają uwagę gwiazdy, jest bez wątpienia designerski wygląd wózków dziecięcych. Wśród setek podobnym modeli na rynku tylko nieliczne wyróżniają się oryginalną formą.

Aby zaprojektować wózek, który zachwyca stylem, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo małemu pasażerowi, potrzebne jest współpraca najlepszych designerów i konstruktorów.

Tak jest właśnie w przypadku wózków marki Egg. Ich owalny kształt przyciąga uwagę i przywodzi na myśl bezpieczną kołyskę, która otula dziecko w każdej strony. Oryginalny design dopełniają szlachetne materiały w bogatym wyborze kolorów.

Wózki dla dzieci, które nie siedzą samodzielnie

Wielu rodziców czuje potrzebę przesadzenia dziecka do wózka spacerowego z chwilą, gdy kończy ono pół roku. Niejednokrotnie maluch wymusza na rodzicu tę decyzję, ponieważ chce widzieć jak najwięcej. Jednocześnie wiele dzieci w tym wieku nie siedzi jeszcze samodzielnie i potrzebuje odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa.

Warto szukać wózka zapewniającego wygodne i ergonomiczne siedzisko. Niezwykle ważna jest możliwość regulacji kąta ustawienia siedziska, tak aby zapewnić dziecku pozycję półleżącą, gdy jeszcze tego potrzebuje. Wózki gwiazd Egg dają taką możliwość. Co więcej, siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Ucieszy to dzieci szczególnie ciekawe świata.

Przeczytaj również  25 pomysłów na śniadanie dla dzieci - zdrowe i szybkie przepisy!

Świadomi rodzice wiedzą, jak ważne jest aby nóżki dziecka nie latały w powietrzu, lecz miały stabilne podparcie. Regulowany podnóżek w wózku Egg idealnie dopasowuje się do wzrostu malucha.

Ulubione funkcje rodziców

Każdy rodzic ma szereg priorytetów, kluczowych przy wyborze wózka dla swojej pociechy. Jedną z najważniejszych funkcji jest możliwość łatwego składania wózka jedną ręką. To udogodnienie lubią zwłaszcza kierowcy, którzy często przewożą wózek w formie złożonej w bagażniku auta.

Funkcją cenioną przez wiele mam jest natomiast duża i cicho rozkładana budka, która zasłania dziecko przed słońcem w czasie drzemki na spacerze. Wózki Egg, dzięki swojej oryginalniej formie mają budkę, która niczym parasol chroni malucha przed niekorzystną pogodą. Sprawdza się również jako ochrona przed niepożądanymi spojrzeniami ciekawskich przechodniów. Jest to funkcja, którą wózki gwiazd muszą spełniać obowiązkowo.

Wózek dla więcej niż jednego dziecka

Gdy w rodzinie rodzą się dzieci rok po roku, lub przychodzą na świat bliźnięta, dobór odpowiedniego wózka staje się jeszcze większym wyzwaniem. Możliwości przewożenie dwójki małych dzieci w wózku jest kilka.

Szczególnie lubianym przez rodziców rozwiązaniem jest montowanie siedzisk w jednej linii, co czyni wózek bardziej mobilnym i łatwiejszym w prowadzeniu.

Warto postawić na wózek, w którym jedna rama stwarza wiele możliwości. W wózkach Egg dzięki odpowiednim adapterom można zamontować dodatkowe siedzisko i wygodnie przewozić dwójkę dzieci.

Gwiazdy również stawiają na wygodę

W wózkach gwiazd nie brakuje praktycznych rozwiązań, ułatwiających funkcjonowanie z maluchem na co dzień. Duży kosz pod wózkiem na codzienne zakupy i dziecięce akcesoria to coś oczywistego również w wózkach najwyższej klasy.

Stylowa forma wózków Egg pozwoliła zgrabnie zamontować pojemny kosz tak, aby nie rzucał się w oczy, ale spełniał swoją funkcję. Natomiast pokryta skórą rączka ma możliwość regulacji, aby dostosować się do wzrostu osoby prowadzącej wózek. Między innymi dlatego mierząca 162cm Kasia Glinka zaufała marce Egg, wybierając wózek najlepszy dla siebie i swojego synka.

Przeczytaj również  Wysoko wrażliwe dziecko - jak o nie dbać i wspierać?

Więcej tutaj: https://markowewozki.pl