Zabawka dla najmłodszych – łuk z zabawkami do wózka i łóżeczka

luk-z-zabawkami-do-wozka-i-lozeczka

Szukasz zabawki, która przykuje uwagę Twojego dziecka? Takiej, która będzie uniwersalna, łatwo będzie zamontować ją przy foteliku, wózku albo łóżeczku?

A może Twoje dziecko nie przepada za podróżami samochodem i przyda Ci się coś, co zajmie małego brzdąca podczas długiej trasy w foteliku albo na spacerze w wózku? Z pomocą przychodzi idealna, uniwersalna zabawka, która z pewnością zainteresuje nawet najbardziej wymagające maleństwo. 

Łuk z zabawkami – zabawka do podróży

Łuk z zabawkami do wózka i łóżeczka jest produktem jedynym w swoim rodzaju. Wspiera i stymuluje rozwój dziecka, dzięki swojej różnorodności. Do łuku przymocowane są zazwyczaj różnego typu grzechotki, gryzaki, szeleszczące pluszaki itp. Sprawdzi się szczególnie jako zabawka do podróży.

Każdy rodzic wie jak trudno jest zająć znudzone, zniecierpliwione, płaczące dziecko. Gdy jesteśmy na spacerze z wózkiem łatwo jest wziąć dziecko na ręce i je przytulić, choć i wtedy nie zawsze jest to możliwe.

Ale co jeśli jedziemy samochodem i nie możemy się zatrzymać, a dziecko jasno daje nam znać o swoim niezadowoleniu? Każda rzecz włożona w rękę maluszka ląduje poza jego zasięgiem równie szybko, jak szybko się w niej znalazła. Z łukiem z zabawkami przestaje to być problemem.

Możemy przymocować go do fotelika, wózka czy leżaczka, tak aby był łatwo dostępny dla małych rączek i oczu. Montaż łuku jest banalnie prosty i zajmie nam to zaledwie chwilę, a możliwość regulacji nachylenia sprawi, że dostosujemy zabawkę do potrzeb i wieku naszego dziecka.

Jaki łuk z zabawkami wybrać?

Najważniejszym kryterium przy wyborze jakiejkolwiek zabawki dla malucha jest jej bezpieczeństwo. Rozmiar zabawki, jej kształt, wykończenie, materiał z którego została wykonana – wszystko to decyduje o tym, czy przedmiot sprawdzi się dla malucha i czy będzie dla niego bezpieczny.

Przeczytaj również  Jak radzić sobie z koszmarami u dzieci? 5 cennych wskazówek dla rodziców

Ważne jest też to, aby zabawka zajęła dziecko przez dłuższą chwilę, była ciekawa i absorbująca, dlatego warto poszukać łuku z jak najbardziej różnorodnymi elementami.

dobor-zabawek-dla-dzieci

Podczas montażu i w dalszym użytkowaniu najlepiej sprawdzi się łuk, który będzie elastyczny, tak by łatwo można było wyginać go podczas montażu, ale też by dziecko mogło przyciągać do siebie interesujące je zabawki.

Sposób montażu łuku jest również nie bez znaczenia. Intuicyjne i proste zapięcie oszczędzi nam nerwów i nie tylko usprawni sam proces montażu, ale też wkładanie czy wyjmowanie dziecka z fotelika czy wózka. Dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas zakupu.

Łuk z zabawkami Tiny Love

Tiny Love w swojej ofercie posiada szereg różnego rodzaju łuków z zabawkami, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego małego człowieka i jego rodziców. Zabawki dostępne są w różnych wzorach i kolorach od tych mieniących się barwami tęczy, po bardziej stonowane.

Znajdziemy tu zabawki dla małej księżniczki, fana leśnych szlaków czy wielbiciela wodnych zabaw. Wśród kolekcji Tiny Love znajdziemy takie jak: „Magiczna Kraina„; „Leśna Kraina”; „Świat Małej Księżniczki„; „Skarby Oceanu”; „Zabawa na łące”.

Co znajdziemy na łuku z zabawkami?

Każdy z łuków w zależności od wybranej kolekcji wyróżnia się innymi bohaterami i kolorami. Jelonek, lis, żółw czy pszczółka – to tylko nieliczne spośród postaci pojawiających się na łukach.

Znajdziemy na nich grzechotki i zabawki szeleszczące, które  w pozytywny sposób będą wpływały na zmysł wzroku czy słuchu. Gryzaczki, które sprawdzą się w okresie ząbkowania, ukoją ból i będą idealne do gryzienia, żucia i masowania dziąseł; ale też lusterka, pozytywki czy wiatraczki.

Dlaczego warto?

Wśród natłoku zabawek oferowanych przez producentów, często ciężko jest zdecydować się którą zabawkę wybrać. Nie ulega jednak wątpliwości, że liczy się dobro i spokój naszego dziecka.

Przeczytaj również  Jaki wózek wybrać dla dziecka? 15 porad dla młodych rodziców

A taki właśnie spokój i rozwój zmysłów takich jak dotyk, wzrok czy słuch zapewni maluchowi łuk z zabawkami. Nie tylko wspomoże on rodziców podczas podróży, ale będzie też świetnie sprawdzał się w domu dzięki swojej uniwersalności.

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/