Magazyny do wynajęcia w Krakowie – dlaczego warto poznać bliżej Less Mess Storage?

MARZEC artykuł Modlniczka

Rosnąca inflacja, stały wzrost cen nieruchomości, niskie zdolności kredytowe sprawiają, że dużo osób decyduje się na mniejsze mieszkanie niż planowało wcześniej. Mniejszy metraż pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, ale wiąże się często ze zbyt małą przestrzenią do magazynowania rzeczy sezonowych. Przechowanie w niewielkim mieszkaniu roweru, mebli tarasowych, rolek, łyżew, sprzętu narciarskiego czy sanek może być nie lada wyzwaniem. Co z tymi wszystkimi rzeczami zrobić po sezonie? Jakie miejsce będzie nie tylko odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą, ale również będą panowały w nim stale optymalne warunki do przechowywania, które ochronią magazynowane przedmioty przed ewentualnym zniszczeniem? Świetnym rozwiązaniem jest wynajem przestrzeni magazynowej w Less Mess Storage.

Nowoczesny magazyn samoobsługowy w pobliżu Twojego mieszkania

Dla mieszkańców Krakowa dostępne są dwa oddziały Less Mess Storage. Jeden znajduje się przy ulicy Krakowiaków 28, a drugi przy ulicy Willowej 99 w pobliżu nowoczesnego centrum handlowego Futura Park. Oddział przy ulicy Willowej, bo na nim skupimy się głównie w tym artykule, zlokalizowany jest blisko zjazdu z obwodnicy, dzięki czemu bez problemu i bez konieczności stania w korkach można dojechać do niego również w godzinach szczytu. Naprzeciwko obiektu znajduje się największe centrum logistyczne w Polsce.

Wynajem magazynów samoobsługowych jest świetną opcją zarówno dla osób prywatnych, jak również klientów biznesowych, którzy szukają przestrzeni do przechowywania swojego towaru, dokumentów, materiałów reklamowych itd. Aby dowiedzieć się więcej na temat oddziału Less Mess Storage przy ulicy Willowej 99 zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony interentowej https://www.lessmess.storage/krakow-modlniczka/.

Magazyny samoobsługowe w Krakowie dla każdego

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaki jest koszt wynajmu magazynu samoobsługowego wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową, wybierzesz odpowiednią lokalizację obiektu, wielkość pomieszczenia oraz okres najmu. Ostatnim krokiem jest wybór opcji najmu – budget, standard i premium. Jeżeli masz problem z oszacowaniem jaki rozmiar pomieszczenia będzie dla Ciebie optymalny, to możesz skorzystać z pomocy pracownika oddziału, który na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji – zaproponuje Ci odpowiednie pomieszczenie magazynowe.

Przeczytaj również  Zakupy spożywcze z aplikacją InPost Fresh - czy naprawdę są one takie łatwe?

Less Mess Storage w trosce o wygodę i komfort Klientów umożliwia wynajem przestrzeni magazynowej na tydzień, miesiąc oraz czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego – zaczynając od osób, które w trakcie remontu potrzebują wynająć magazyn self storage na kilka dni, przez osoby, które poszukują bezpiecznej powierzchni magazynowej do przechowywania rzeczy sezonowych, po właścicieli firm, którzy potrzebują miejsca do magazynowania towaru itd.

Pozostawiając swoje rzeczy w magazynach samoobsługowych Less Mess Storage nie musisz obawiać się o ich zniszczenie – w każdym pomieszczeniu panują stale optymalne warunki do przechowywania. Dostęp do wynajmowanej przestrzeni będziesz miał 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, nie musisz obawiać się zatem, iż w razie nagłej potrzeby, nie będziesz mógł odebrać swojej własności.