Czy poznałeś już najlepszy hotel dla twoich rzeczy w Warszawie?

przeprowadzka

Już w latach 60 w Stanach Zjednoczonych powstały samoobsługowe magazyny działające na zasadzie hotelu do przechowywania rzeczy. Jest to bardzo proste i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto nie może poradzić sobie z przybywającą ilością zakupionych ubrań, towarów, czy innych rzeczy. Również osoby planujące przeprowadzkę do innego miasta lub opuszczenie swojego mieszkania na dłuższy czas, mogą być zainteresowane miejscem podobnym do hotelu, ale nie dla siebie, a dla swojego dobytku.

Brak miejsca w kawalerce? Skorzystaj z hotelu dla twoich rzeczy, którym są magazyny na wynajem

Wiele młodych ludzi decyduje się na mieszkanie w kawalerce. Mieszkania jednoosobowe są wygodne i praktyczne, jednak po niedługim czasie zaczyna w nich brakować miejsca dla ciebie. Kupione rzeczy nieustannie się gromadzą i w pewnym momencie nie masz już pomysłów gdzie je przechowywać. Wiele nowo wybudowanych budynków nie ma wystarczającej ilości komórek lokatorskich, żeby pomieścić dobytek każdego z mieszkańców. Co możesz zrobić, żeby twoje rzeczy były bezpieczne? Możesz skorzystać z bardzo popularnej ostatnio usługi, którą są magazyny na wynajem.

Magazyny na wynajem

Można je z łatwością porównać do hotelu dla rzeczy. Możesz z nich skorzystać jeśli przeprowadzasz się, masz w mieszkaniu remont, czy nawet w momencie kiedy wyjeżdżasz za granicę na dłuższy czas. Magazyny na wynajem zyskały swoją popularność dzięki temu, że są:

  1. Praktyczne– przyjeżdżasz, zostawiasz swoje rzeczy i wyjeżdżasz. 
  2. Twoje rzeczy są bezpieczne– Magazyny na wynajem utrzymują stałą temperaturę i poziom wilgotności, dzięki czemu nie musisz martwić się o to w jakim stanie będą twoje rzeczy kiedy je odbierzesz.
  3. Dostępność– Możesz odebrać swoje rzeczy 24 godziny w ciągu doby, przez cały tydzień. Dostęp do swojego mienia masz zawsze, wtedy kiedy ty o tym zdecydujesz. 
  4. Elastyczne warunki podpisywanych umów. 
Przeczytaj również  InPost Fresh - wygodne zakupy spożywcze online dla zabieganych mam

top

Najlepsze magazyny self storage na Białołęce

W ostatnim roku zdecydowanie największą popularnością cieszą się magazyny self storage Top Box. Jeśli nie wiesz jeszcze na jak długo potrzebujesz przechować swoje mienie w tym hotelu dla rzeczy, możesz skorzystać z umowy na czas nieokreślony. Przysługuje ci wtedy 21 dniowy okres wypowiedzenia. Jeśli jednak jesteś zdecydowany na konkretny czas, możesz wybrać umowę na czas określony już od 7 dni. Jeśli postanowisz przechować swoje rzeczy w Top Box na rok, przysługiwać ci będzie jedna z dwóch opcji zniżek. 30% zniżki na 6 miesiąc, lub 65% na 12 miesiąc. To ty decydujesz na jak długo podpiszesz umowę oraz, z której zniżki będziesz korzystać. Jeśli cena za rozmiar, którym jesteś zainteresowany teraz, odpowiada ci, zarezerwuj swój box bezpłatnie na 3 dni. Wystarczy wejść na stronę www.topbox.com.pl. Rozmiary dostępnych magazynów już od 1m2. Nie musisz też martwić się o to, czy twoje rzeczy będą bezpieczne. Magazyny samoobsługowe Top Box korzystają z nowoczesnych systemów wentylacyjnych dzięki czemu twoich rzeczy nie dopadnie wilgoć, temperatura w zimie nie spada poniżej 8 stopni a w lecie nie wzrasta powyżej 21.

3 poziomowy system kontroli dostępu dba o to, żeby tylko aktualni klienci mogli dostać się na teren budynku. Podsumowując, głównymi zaletami są:

  • Dostęp 24 godziny, 7 dni w tygodniu
  • Rozmiary już od 1m2
  • Stała temperatura oraz wilgotność 
  • Bezpieczeństwo