Psi patrol – imiona bohaterów i pozostałych postaci

Każdy rodzic chce, aby dziecko spędzało jak najmniej czasu przed telewizorem. Jednak, kiedy już wyrażamy na to zgodę chcemy, aby nasz potomek mógł uczyć się poprzez nią ważnych wartości, miała ona jakieś przesłanie oraz miała wpływ na jego rozwój. Obecnie numerem jeden jest bajka Psi Patrol. Jest to historia o pieskach, które tworzą patrol zawsze gotowy do pomocy mieszkańcom wyspy. Każdy z nich posiada jakąś umiejętność i gadżet. Ich przywódca jest dziesięcioletni chłopiec, który odpowiedzialny jest za ich szkolenie. Poznajmy imiona psów z psiego patrolu, dowiedzmy się czym się charakteryzują, jakiej są rasy i jakie mają moce.

Imiona wszystkich bohaterów psiego patrolu

1. Ryder Zack

Jest szefem całego patrolu. Każdy z piesków jest jego przyjacielem i tworzą wspólnie prawdziwą, zgraną ekipę. Zajmuje się nie tylko ich szkoleniem, ale również bardzo chętnie robi im miłe niespodzianki. Ryder posiada bardzo nowoczesny skuter wodny, który przemienia się w śnieżny. Cechuje go wiele dobrej energii oraz mnóstwo umiejętności, które są potrzebne patrolowi.

ryder zack

2. Chase

Jego imię oznacza „pościg”. Jest to pierwszy psiak Rydera. Zwierzę jest rasy owczarka niemieckiego w wieku 7 ludzkich lat. Urodzony przywódca całej grupy, świetnie odnajduje się w tej roli. Ma wielką alergię na koty i pióra, gdy tylko widzi dwa te alergeny od razu ucieka. Ma sierść koloru brązowego i sterczące uszy. Jest szczeniakiem policyjnym, dlatego nosi policyjną czapkę, odznakę policyjną na obroży i granatowe ubranie z żółtymi wstawkami. W swoim magicznym plecaku, który zabiera na wszystkie akcji kryje megafon, sieć i wyrzutnię na piłeczki. Jako jedyny ze zwierząt nosi buty i jest najszybszy. Cechy jego charakteru to odwaga, powaga i chęć niesienia pomocy innym, jednak boi się dentysty.

chase psi patrol

3. Marshall

Przeczytaj również  Co kupić w prezencie dla mamy? Ten pomysł pomoże Ci zrobić doskonałą niespodziankę

Jest pieskiem rasy dalmatyńczyk w wieku 6 ludzkich lat. Jest zwierzakiem strażakiem i medykiem, dlatego nosi czerwone ubranko, a na głowie ma kask. Na szyi nosi czerwoną obroże z motywem ognia. Jego plecak kryje działo wodne. Mimo, że jest strachliwy i boi się niedźwiedzi, rekinów oraz skunksów to bardzo chętnie pomoże każdemu potrzebującemu, a przyjaźń jest dla niego najważniejsza. Inne pieski uważają go za Ciamajde ale on jako jedyny posiada pas Psiu-Fu.

marshall psi patrol

4. Zuma

Piesek w wieku 5 lat ludzkich, rasy labrador Retrevier. Jest pieskiem o zawodzie ratownika wodnego, dlatego bardzo dobrze pływa i nurkuje. Ma pomarańczowy strój i kask o tym samym kolorze. Na jego obroży widnieje odznaka z motywem kotwicy. W plecaku przechowuje sprzęt do nurkowania. Kiedyś nie potrafił wymówić literki „r”, dziś nie ma z tym problemu. Mimo że boi się duchów to bardzo chętnie bierze udział we wszystkich akcjach ratowniczych.

zuma psi patrol

5. Everest

Druga suczka w ekipie rasy Syberian Husky w wieku 8 lat ludzkich. Jej imię pochodzi od najwyższego szczytu górskiego Mount Everest. Z zawodu jest ratowniczką górską. Nosi pomarańczowo- turkusową kurtkę, czapkę w tym samym kolorze, a na jej odznace widnieje motyw gór. Jest najstarszym pieskiem z całej ekipy, jednak pierwszym honorowym, który posiada inne stroje na każdą z misji.

everest psi patrol

6. Sky

Jest pierwszą suczką w ekipie. Jej rasa to Cockapoo i ma 7 lat ludzkich. Jest pieskiem, który potrafi latać. Posiada helikopter i potrafi nim sterować. Ponieważ jej ulubiony kolor to różowy, posiada strój i gogle pilota w tym właśnie kolorze. Na jej odznace widnieje śmigło ze skrzydłami po bokach. Bardzo często się uśmiecha, jest odważna i pomocna. Ceni swoich przyjaciół i zawsze chętnie pomaga.

sky psi patrol

7. Rubble

Samiec buldoga angielskiego, liczący 5 lat ludzkich. Jest budowniczym, dlatego nosi żółte ubranie i kask o tym samym kolorze. Na jego odznace widnieje motyw klucza i śrubki. Jest jedynym psem z patrolu, którego historia została pokazana w odcinku. Mimo, że boi się pająków i ma słabość do małych kociąt to dobrze śpiewa, jeździ na deskorolce i snowboardzie. Jest bardzo przyjacielski i uczynny. Uwielbiam ruch.

Przeczytaj również  Fotele industrialne - urządzamy gabinet w stylu industrialnym

rubble psi patrol

8. Rocky

Jest kundlem w wieku 6 lat ludzkich. Zajmuje się recyklingiem a jego zawód to ekolog. Potrafi zrobić ze śmieci coś nowego, jeździ śmieciarką. Wokół oka ma przesłodką łatkę, jego ubranko jest w kolorze zielonym a na głowie nosi kaszkiet o tym samym kolorze. Jego pomarańczowa obroża służy za komunikator, a na jej odznace widnieje znak recyklingu. Nie lubi wody, bo jest mokra, ale za to w swoim plecaku skrywa takie skarby jak: śrubokręt, klej i chwytak. W swojej ciężarówce z podnośnikami wozi wiele przydatnych przedmiotów i osiąga prędkość 180km/h. Dba o środowisko lubi drapanie po brzuchu.

rocky psi patrol

9. Tracker

Jest rasy chichuahua i ma tylko 4 lata ludzkie. Jest najmłodszym pieskiem należącym do patrolu. Mieszka w dżungli, a jego właścicielem jest Carlos. Jest zwierzakiem tropicielem i pełni funkcję ratownika. Bardzo nie lubi ciemnych pomieszczeń, mimo to jest wesoły i przyjazny. Na pyszczku posiada maleńkie piegi, jego ubranko jest koloru ciemnej zieleni, a na głowie nosi kapelusz. Na czerwonej obroży znajduje się odznaka z motywem przedstawiającym kompas. Jego plecak posiada wiele udogodnień, w środku znajdują się: kompas, szkło powiększające i szczypce. Po bokach plecaka ma przyssawki, które ułatwiają mu skakanie między drzewami. Jego auto to biała terenówka. Mówi po polsku i hiszpańsku i ma bardzo dobry słuch.

tracker psi patrol

Imiona pozostałych postaci z Psiego Patrolu

Wszystkie pieski należące do ekipy to prawdziwi bohaterowie psiego patrolu. Jednak w bajce występują również inne postacie, znajomi psiaków, którzy w każdym z odcinków potrzebują pomocy. Są to między innymi:

 • Kapitan Turbot – zajmujący się latarnią morską. Nie jest zbyt bystry, często wpada w panikę, jednak wie bardzo dużo o biologii morskiej.
 • Jake – właściciel wyciągu snowboardowego. Człowiek wesoły, spokojny, kochający sport.
 • Burmistrz Goodway – kobieta pracowita, kompetentna, mądra i uczynna, jednak lubi popadać w histerię i dramatyzować. Jej zwierzęciem jest kura Chickaletta.
 • Katie – dziewczyna pracuje w klinice weterynaryjnej i jest bardzo troskliwa. Oprócz tego, że opiekuję się zwierzętami to ma też swojego ukochanego kotka o imieniu Cali.
 • Chickaletta – zwierzątko Pani Burmistrz, mimo że jest prawdziwą łobuziarą, właścicielka ją kocha i zabiera ja ze sobą wszędzie w swojej czerwonej torebce.
 • Wally – jest morsem, którego inteligencja przewyższa tą Kapitana Turbota. Jest bardzo odpowiedzialnym ojcem i uczy swojego syna coraz to nowszych sztuczek.
 • Yumi – żona farmera, lubi uprawiać marchewki, dynie i jabłka.
 • Farmer Al – mówi z akcentem południowoamerykańskim, hoduje krowy i posiada swój własny pociąg.
 • Robo Pies – stworzony prze Rydera, jest kierowca prawie wszystkich pojazdów psiego patrolu.
 • Apollo – super piesek o turkusowych oczach, jego największy wróg to król pająków.
 • Alex Porter – rudowłosy wnuk Pana Portera, wiek 5-6 lat.
 • Pan Porter – właściciel sklepu spożywczego, dziadek Alexa.
Przeczytaj również  InPost Fresh - wygodne zakupy spożywcze online dla zabieganych mam

Wszystkie pieski z Psiego Patrolu mają bardzo dobre serca, są miłe, odważne i zawsze chętne do pomocy. Akcja rozgrywa się w bardzo małym miasteczku o nazwie Adventure Bay, które założył prapraprapradziadek Pani Burmistrz. Dzięki tak wspaniałej animacji dzieci mogą uczyć się ciekawych rzeczy na temat biologii, recyklingu, pokonywania strachu, przyjaźni i szacunku. Tutaj znajdziesz artykuł z przeglądem najfajniejszych zabawek związanych z Psim Patrolem, jeżeli Twoje dziecko kocha tych psich bohaterów.