Otwarcie pierwszego Concept Store PRM w Warszawie

Concept Store PRM

Wielkie otwarcie jedynego w Polsce Concept Store PRM w warszawskiej Fabryce Norblina już za nami. 19 kwietnia 2024 roku Answear.com uruchomił pierwszy punkt sprzedaży stacjonarnej nowej ekskluzywnej marki PRM w regionie CEE. Zobacz, co wyróżnia tę osobliwą przestrzeń i stań się jej częścią.

Lokalizacja, która robi wrażenie. Concept Store PRM pod prestiżowym adresem

PRM to nowa ekskluzywna marka, której Concept Store może pochwalić się ekskluzywną lokalizacją. Pojawienie się jej na modowym rynku wzbogaciło mapę Europy kolejnym, wartym uwagi punktem. Osobliwy klub modowy powstał z myślą o koneserach życia i entuzjastach trendów z sektora premium. Obecnie posiada on fizyczną lokalizację – jedyny dotychczas działający Concept Store PRM jest częścią Fabryki Norblina (Pasaż Wernera; poziom 0), przy ulicy Żelaznej 51/53 w Warszawie. Powierzchnię ponad 6000 mkw wypełnia pozytywna energia i atmosfera intrygujących nowości. Concept Store PRM absolutnie nie przypomina tradycyjnego sklepu. W przestrzeni współgra sztuka, design i kultura. Rozbrzmiewa także muzyka, która w przypadku PRM Concept Store ma niebagatelne znaczenie. Świadczy o tym, chociażby specjalnie zaaranżowana strefa winylowa.

Otwarcie PRM Concept Store w wyjątkowej atmosferze

Pierwszy i jedyny Concept Store PRM w regionie CEE został otwarty 19 kwietnia 2024 roku. W wydarzeniu wzięli udział liczni goście, m.in. światowi projektanci, twórcy Conceptu z Krakowa, partnerzy biznesowi oraz artyści i przedstawiciele marek z wielu europejskich miast. W ten sposób określona został formuła działalności tego miejsca: Concept Store PRM jawi się teraz, jako przestrzeń dialogu, wymiany doświadczeń i celebracji życia.

Przeczytaj również  Jak dobrać idealne botki do codziennych outfitów na zimę?

Otwarcie PRM Concept Store przebiegło w wyjątkowej atmosferze. Wydarzeniu towarzyszył genialny program artystyczny. Wieczór uświetnił autorski performance Wojtka Mazolewskiego; w galeryjnej przestrzeni butiku odsłonięto wystawę prac Jakuba Glińskiego. W zaprzyjaźnionym Donkey Shoe pojawił się DJ Set Keinemusik.

PRM Concept Store – selektywne portfolio marek teraz stacjonarnie

Concept Store PRM to nic innego, jak selektywne portfolio światowych marek z sektora premium, ale nie tylko. Oferta marki perfekcyjnie łączy modę luksusową ze stylem miejskim, absolutny TOP światowych projektantów i projektantów niszowych z najlepszymi markami segmentu street fashion. W asortymencie są dostępne projekty sygnowane logo rozpoznawalnymi na całym świecie, jak chociażby Burberry, Vieja, Sporty&Rich, adidas Original, A Bathing Ape, Filling Pieces, Fiorucci, Carhartt, Maison Mihara i Common Projects oraz Maison Margiela, Rick Owen, Kenzo, a także Human Made i New Balance. Oferta Concept Store będzie nieustannie poszerzana. Wkrótce w PRM pojawi się m.in. VETEMENTS.

Concept Store PRM dla koneserów absolutnego piękna

Przestrzeń Concept Store PRM w warszawskiej Fabryce Norblina jest doskonała. Autorska formuła scala modę i kulturę, a ultranowoczesny butik staje się miejscem wyjątkowych spotkań. Proponuje on m.in. unikalne marki, wyszukane designerskie ozdoby i kolekcję płyt winylowych, starannie wyselekcjonowaną przez Wojtka Mazolewskiego. Na atmosferę tego miejsca składają się także doskonałe połączenie usług (np. usługi stylisty) oraz umiejętność zaspokajania wyszukanych potrzeb uczestników tej społeczności. Jednym słowem – to przestrzeń, w której doświadczysz nowego wymiaru zakupów stacjonarnych.

Dlaczego Concept Store PRM działa stacjonarnie?

Obecny PRM powstał po przejęciu i konsolidacji Sneakerstudio z PRM przez Answear.com i jest wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia liderów w sprzedaży produktów lifestylowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz niezawodności najważniejszej obecnie platformy e-commerce.

Nowy PRM to marka ekskluzywna, która nie jest powszechnie dostępna: obecnie pojawia się na 12 rynkach, a dotychczasowy sukces zawdzięcza przemyślanym ruchom, m.in. współpracy z markami z segmentu high-fashion, takimi jak m.in. Kenzo czy Fiorruci. Równocześnie PRM Concept Store zapewnia do limitowanych kolekcji, dedykowanych kluczowym partnerom. Wśród marek pojawiają się m.in. Rick Owens x Dr. Martens, MM6 Maison Margiela x Salomon.

Przeczytaj również  Pomysły na prezent urodzinowy dla dziewczynki

Concept Store PRM stacjonarnie: konkretna odpowiedź na wyszukane potrzeby

Ekskluzywna marka wychodzi naprzeciw wyszukanym potrzebom: PRM oferuje absolutnie doskonałą atmosferę zakupów (przepełnioną kontaktem ze sztuką i dostępem do kultury), możliwie szybkie i satysfakcjonujące zaspokojenie materialnych pragnień oraz stały i nieograniczony dostęp do mody. Przestrzeń butiku zarezerwowana jest dla społeczności koneserów i hedonistów; ludzi, którzy nie chcę wybierać oraz tych, którzy pragną żyć na własnych warunkach. Wejdź do świata, w którym szczegół ma niebagatelne znaczenie i doświadcz całym sobą radości ze spełniania własnych życzeń. PRM Concept Store doskonale dotrzyma Ci towarzystwa.

Materiał sponsorowany.