Sylwester w nastrojowym Krakowie? Podpowiadamy, gdzie się zatrzymać i gdzie warto się wybrać.

Sylwester w Krakowie

Sylwester tuż-tuż… A Ty jeszcze nie wiesz, w jaki sposób pożegnać stary rok i powitać nowy? Chociaż duże grono osób ma już sprecyzowane plany dotyczące sylwestrowej nocy, wielu wciąż jeszcze nie podjęło decyzji, gdzie i w jaki sposób spędzić sylwestrowy wieczór. W niniejszym artykule przedstawimy ciekawe propozycje, jak przeżyć tę magiczną noc – i to nie byle gdzie, tylko w Krakowie!

Przywitaj Nowy Rok w Krakowie – noclegi na sylwestra czekają!

Propozycja ta z pewnością skierowana jest do tych, którzy, mówiąc sylwester, mają na myśli kilkudniowy wyjazd noworoczny. Zwolennikom dłuższych wypadów polecamy zatem wynajęcie jednego z nowoczesnych apartamentów w Krakowie. To idealna baza wypadowa dla amatorów sportów górskich, zwiedzania zabytków czy miłośników sztuki. Zarezerwowanie noclegu w Krakowie daje możliwość swobodnego oddania się ulubionym zajęciom bez konieczności spoglądania na zegarek, stwarzając przy okazji możliwość spędzenia sylwestrowej nocy w wyjątkowy sposób.

Sylwester w Krakowie to propozycja dla każdego

W szerokiej ofercie komfortowych krakowskich apartamentów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wybrać jednoosobowy apartament dla singli lub złożony z kilku sypialni lokal idealny dla osób preferujących wyjazdy grupowe. Są też miejsca noclegowe adresowane do najbardziej wymagających gości. Podróżujący z dziećmi mogą zarezerwować pobyt w obiekcie, w którym – w przypadku niekorzystnej pogody – najmłodsi na pewno znajdą dla siebie interesujące zajęcie, a rodzice – chwilę wytchnienia. Sale zabaw oraz baseny to miejsca, gdzie zarówno maluchy, jak i starszaki czy młodzież oddadzą się beztroskiej zabawie. Klimatyczny kominek wprowadzający romantyczny nastrój, stylowe drewniane meble czy bogato wyposażony aneks kuchenny pozwolą każdemu poczuć się tutaj jak w domu. Bezpłatny dostęp do szybkiego i sprawnego internetu czy płaski telewizor z dostępem do multimediów to z kolei ukłon dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie nawet kilku godzin bez dostępu do informacji czy możliwości obejrzenia ulubionego filmu bądź serialu. Przejrzyj atrakcyjne oferty noclegowe na sylwestra w Krakowie na stronie noclegi.renters.pl!

Tanie noclegi – Kraków sylwester na każdą kieszeń

W tym roku – podobnie jak w poprzednich latach – Kraków nie organizuje imprezy plenerowej na rynku. Nie oznacza to jednak, iż zabraknie tutaj miejsc, w których można będzie potańczyć. Imprezy klubowe, dyskoteki, wielkie bale sylwestrowe czy prywatki to okazje do wspólnej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych, a także szansa na poznanie nowych osób, których w legendarnym grodzie Kraka na pewno nie zabraknie. Nawet mając skromny budżet, nie warto rezygnować z udziału w zabawie i wynajęcia apartamentu przynajmniej na tę jedną, niepowtarzalną noc. Dzięki zróżnicowanej ofercie noclegowej każdy znajdzie tutaj lokal dopasowany do jego potrzeb, w konkurencyjnie niskiej cenie. Jeśli zatem planujesz dobrą zabawę w doborowym towarzystwie, zarezerwuj nocleg w stolicy Małopolski. Sylwester w Krakowie na rynku poleca się turystom z kraju i spoza jego granic!

Kraków to nie tylko Zamek Królewski na Wawelu, Planty czy Collegium Maius… To także najlepsze imprezy w regionie! Gdzie zatem spędzić tę jedyną noc w roku, jaką jest sylwester? Chociaż władze miasta wycofały się z organizacji sylwestra miejskiego, walory tutejszego regionu przemawiają za tym, aby to właśnie w Krakowie powitać Nowy Rok! Jedno jest pewne, tutaj nie można się nudzić! Szampański nastrój z pewnością będzie Ci towarzyszyć jeszcze długo po powrocie do domu…

Artykuł promocyjny.