Promocje

Butelki, kubki i akcesoria


10 PAK Butelka do karmienia Steri-bottle. Gotowa od razu!

Producent:

Nowy

Twoje dziecko pije z zupełnie nowej, czystej i higienicznej butelki za każdym razem, gdy je karmisz.

10 x 250 ml

od 3 miesiąca życia

smoczek:szybki przepływ

Więcej ...

Wynaleziona przez rodzica, który wie, jak cenny może być czas, butelka do karmienia Steri-bottle jest jedną z najlepiej sprzedających się butelek dla dzieci.

Stosowanie butelki Steri-bottle® w porównaniu do konwencjonalnymi butelekami do karmienia dziecka ma wiele zalet. Wcześnie rano lub późno w nocy, gdy maleństwo domaga się głośno jedzenia, nie musimy martwić się o kłopoty z myciem lub sterylizacją butelki: po prostu otwieramy pudełko, wyciągay sterylną butelkę i smoczek, wlewamy mleko i gotowe!!

Butelka do karmienia Steri-bottle nie przypomina innych butelek do karmienia dziecka, które muszą być wielokrotnie myte, sterylizowane i ponownie używane. Nasz produkt jest jednorazowy i gotowy do użycia prosto z pudełka. Zapewnia, że Twoje dziecko pije z zupełnie nowej, czystej i higienicznej butelki za każdym razem, gdy je karmisz.

Butelka Steri-bottle jest w 100% poddawana recyklingowi i nie zawiera BPA. Nawet opakowania nadają się do recyklingu, więc butelka Steri-bottle jest nie tylko świetna dla Twojego maluszka, ale także przyjazna dla środowiska. Ponieważ butelka Steri-bottle® jest jednorazowego użytku, nie trzeba używać detergentów ani sterylizatorów chemicznych podczas korzystania z niej. Zmniejsza to wpływ tych substancji na środowisko w cyklu wodnym.

Wygodna w każdej chwili, w domu lub w podróży, oszczędza nasz czas i stres związany z przygotowywaniem tradycyjnych butelek.

    

  • Idealna do karmienia w nocy, wcześnie rano czy w podróży
  • Antykolkowy smoczek
  • Gotowa do natychmiastowego użycia, gdy jesteś pod presją czasu
  • Sprawdza się na wycieczkach, spacerach, w restauracji, szpitalu
  • W 100% możliwa do recyklingu i bez BPA
  • Jednorazowa i nadające się do recyklingu
  • Nie trzeba myć ani sterylizować
  • Dostępna w poręcznych opakowaniach
  • Bezpieczny i prosty sposób karmienia dziecka

 

Butelki są wytwarzane w czystym pomieszczeniu, w którym powietrze jest filtrowane w celu usunięcia wszelkich bakterii i wirusów. Temperatura, w której wytwarzane są produkty, przekracza 200 ° C i zapewnia, że produkt jest sterylny, gdy wyjdzie z maszyny. Butelka jest następnie bardzo szybko składana przez maszynę i natychmiast zamykana w opakowaniu. Bezpieczeństwo tego procesu zostało niezależnie ocenione i zatwierdzone.

Butelka Steri-bottle® jest o wiele bardziej sterylna, niż ktokolwiek mógłby osiągnąć korzystając z butelki wielokrotnego użytku w swoim domu. W przeciwieństwie do butelek sterylizowanych w domu, butelki Steri-bottle® pozostają sterylne przez wiele lat, o ile są przechowywane w oryginalnie zamkniętych opakowaniach.

Steri-bottle® przed użyciem nigdy nie była w kontakcie z mlekiem lub innymi płynami i można z niej korzystać z pewnością i ufnością, o ile mleko modyfikowane jest przygotowywane zgodnie z instrukcją producenta . Butelka Steri-bottle® można również być bezpiecznie stosowana z mlekiem matki.

Ważne: by chronić Ciebie i Twoje dziecko butelki Steri-bottles® nie można ponownie otworzyć po jej napełnieniu i może być użyta tylko jeden raz. Resztki mleka pozostawione w butelce można wylać, odcinając nożyczkami koniec sutka i wylewając je.

Butelka do karmienia Steri-bottle zdobyła nagrodę Gold in Loved by Parents 2018

Butelka do karmienia Steri-bottle zdobyła złotą nagrodę za najlepszy innowacyjny produkt do karmienia dzieci w prestiżowej kategorii "Loved by Parents".

 

 

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll