Promocje

Butelki


Natursutten Szklane butelki do karmienia 240ml/ 2 sztuki

#fo

Producent:

Nowy

1f331b4249719171b13e85cd10ef

Natursutten Szklana butelka antykolkowa do karmienia

240ml 2sztuki

Butelka dla niemowląt Natursutten to wyjątkowe połączenie szkła borosilikatowego z naturalnym kauczukiem dla jeszcze większej higieny i bezpieczeństwa karmienia twojego dziecka. 

Butelka Natursutten wykonana jest w wysokiej jakości szkła borosilikatowego (borokrzemianowego), które jest lekkie, trwałe i odporne na zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne.Dzięki temu jest dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło, a zarazem higieniczne – brak zarysowań, w których mogą się gromadzić bakterie. 

***

EcoBaby to duńska firma, która oferuje naturalne akcesoria dla niemowląt i małych dzieci. Założycielką jest Anne-Dorthe Schroeder – mama, której misją jest uświadamianie rodziców, że nietoksyczne produkty to lepsza i wolna od chemii przyszłość dla dzieci i naszego środowiska.

Smoczki do butelek Natursutten są wykonane z naturalnego kauczuku z drzewa hevea o równie wysokiej jakości, jak kauczuk używany do produkcji smoczków uspokajających Natursutten.

Szklana butelka do karmienia Natursutten posiada podwójny antykolkowy zawór zapewniający równomierny przepływ.

Bez BPA, PVC i ftalanów.

Zestaw zawiera:

dwie szklane butelki o pojemności 240ml

dwa smoczki z naturalnego kauczuku o wolnym przepływie

Do butelek Natursutten pasują wszystkie smoczki w rozmiarze standard, nie pasują natomiast smoczki do butelek o szerokiej szyjce.

                  

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll