Promocje

Kubki, bidony


Świecący kubeczek niekapek z uchwytami Litecup 200ml/4m+

#

Producent:

Nowy

3999 prod.

47,87 zł

- +

Kubek niekapek Litecup jest niezwykły, gdyż świeci w nocy!

Jeśli Twoja pociecha wybudza się na "piciu" w nocy - Litecup to kubek dla Ciebie. Dziecko po przebudzeniu łatwo znajdzie kubeczek i może spokojnie się napić, bez obawy o rozlewanie napoju.

Jednocześnie to idealna przenośna lampka nocna dla maluszków wędrujących do toalety lub sypialni rodziców :). Światło nie jest intensywne, ale wystarczające by dać dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Litecup świeci w ciemności, ale gdy pojawia się jakiekolwiek inne źródło światła, inteligentny kubeczek automatycznie wyłącza się ,oszczędzając jednocześnie diodę. Istnieje również możliwość wyłączenia diody na stałe.

             

Jest to kubek z systemem 360 stopni, czyli można pić z niego jak ze szklanki, ale bez rozlewania. Ułatwia przejście z etapu ssania płynu z kubka treningowego lub kubka niekapka do etapu picia ze szklanki. Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelniania przyzwyczaja dziecko do naturalnego sposobu picia (jak z otwartego kubka). Uszczelka została wykonana z trwałego silikonu.

 

Boczne uchwyty pozwalają małym rączkom w wygodny sposób trzymać kubeczek. Dodatkowo jest on wyposażony w smycz, która zapobiega zgubieniu kubka np. na spacerze.

Świetnie sprawdza się w podróży, podczas nocnej jazdy z łatwością będzie można go znaleźć i napić się bez obawy o rozlanie płynu.

  • Litecup jest wolny od lateksu i BPA oraz spełnia normy europejskie.
  • Nie jest przeznaczony do napojów gazowanych ani gorących.
  • Nie powinien być też umieszczany w mikrofalówce.
  • Pamiętaj aby umyć kubek przed pierwszym użyciem !
  • Należy wymienić kubek przy pierwszych oznakach uszkodzenia.

 

Zawiera żarówkę LED Longlife oraz baterię CR2032.

Pojemność 200 ml

Przeznaczony dla dzieci od 4 miesiąca życia

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll