Promocje

Sterylizatory


MAMAJOO STERYLIZATOR PAROWY I PODGRZEWACZ Z FUNKCJĄ SUSZENIA 5W1

#fo

Producent:

Nowy

Sterylizator Mamajoo 5w1 z opcją suszenia jest zwycięzcą zestawienia 10 najlepszych produktów w kategorii Sterylizatorów w 2016 roku, niemieckiego portalu Experten Testen.

Produkt nie zmienił swojej pozycji przez 2 lata. Dowodząc jednocześnie wysokiej jakości i funkcjonalności sterylizatora.

Więcej ...

Sterylizator parowy Mamajoo posiada aż 5 różnych funkcji, takich jak: sterylizacja, suszenie, gotowanie na parze, podgrzewanie jedzenia i mleka. Stanowi praktyczne rozwiązanie podczas przygotowywania posiłku dla dziecka, jednocześnie zapewniając niezbędną higienę.

 

Sterylizator parowy Mamajoo jako jeden z niewielu na polskim rynku posiada funkcję suszenia. Wszystkie wysterylizowane przedmioty są w 100% suche, dzięki czemu nie powstaje wilgotne środowisko sprzyjające rozwojowi bakterii i grzybów. Suszenie zaoszczędza czas i zapewnia higienę wszystkich akcesoriów.

 

Zalety produktu:

 

Automatyczne sterowanie dzięki zaawansowanej technologii.

Sterylizator posiada najdłuższy czas sterylizacji 9 minut

Operacje można łatwo zobaczyć na wyświetlaczu LCD.

Ergonomiczna, odpinana konstrukcja i zwarta budowa zapewniają łatwość użytkowania i obsługi zarówno w domu, jak i podczas podróży.

Urządzenie jest w stanie pomieścić 6 butelek o standardowej szyjce albo 5 o szerokiej.

Specjalny stojak umożliwia wygodne umieszczenie we wnętrzu akcesoriów do karmienia.

Automatycznie sygnalizuje koniec każdego etapu i wyłącza urządzenie.

Po zakończeniu procesu sterylizacji, automatycznie przechodzi w tryb suszenia (opcjonalnie 30 minut lub 60 minut).

Do gotowania na parze możemy użyć miski.

Można podgrzewać mleko, umieszczając butelkę na półce izolacyjnej. Koniec procesu sygnalizowane jest 6 krótkimi sygnałami dźwiękowymi, po których następuje automatyczne wyłączenie.

Czyszczenie i sterylizacja:

nie używać silnych środków drażniących. Obudowę urządzenia wraz z bazą i wyświetlaczem, należy czyścić wyłącznie przy pomocy suchej ściereczki

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Scroll