Promocje

Laktatory i akcesoria


MAMAJOO POJEDYNCZY ELEKTRONICZNY LAKTATOR USB

#fo

Producent:

Nowy

Mamajoo Elektryczny Laktator USB zapewnia mamie wyjątkowy komfort i elastyczność podczas odciągania mleka. Łatwość użycia i wszechstronność zastosowania sprawia, że laktator można wykorzystać na wiele sposobów. Butelka załączona do zestawu nie tylko pozwala przechowywać mleko zaraz po odciągnięciu. Po dodaniu smoczka może również posłużyć jako butelka do karmienia.

 

Zalety produktu:

 

Wszechstronność użycia z ładowarką przenośną, samochodową oraz z komputerem.

Inteligentny system kontrolny dzięki zastosowaniu mikroprocesora.

Wyświetlacz LED umożliwia podgląd wykonywanej czynności.

Jest równie wytrzymały co laktator szpitalny, ale jednocześnie łatwiejszy w przenoszeniu. Miękka silikonowa poduszka sprawia, że ​​działanie laktatora Mamajoo jest delikatne, naturalne i wygodne.

Pojedyncze naciśnięcie przycisku ON/OFF, pozwala na działanie urządzenia w trybie pojedynczego masażu, użytego ostatnim razem.

Podwójne naciśnięcie przycisku ON/OFF, pozwala na działanie urządzenia w trybie odciągania mleka, użytego ostatnim razem.

Wyłącza się automatycznie po 30 minutach pracy.

Dostępne jest 5 poziomów masażu i aż 10 poziomów ssania.

Inteligentna technologia użyta w urządzeniu, zapisuje w pamięci ostatnie kroki, których używałaś podczas odciągania mleka. Przy następnym użyciu laktator rozpocznie pracę w trybie pojedynczego ssania na ostatnim używanym przez Ciebie poziomie.

Bez względu na to, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz odciągnąć pokarm bezpośrednio do pojemnika z mlekiem, który znajduje się w zestawie. Pojemnik można zastosować jako butelkę do karmienia, dzięki czemu możesz karmić dziecko bezpośrednio, bez potrzeby przelewania mleko do kolejnej butelki.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll