Promocje

Butelki


MAMAJOO 2 X PP BUTELKA DO KARMIENIA 150 ML

#fo

Producent:

Nowy

Butelki do karmienia marki Mamajoo posiadają szeroką szyjkę, ułatwiającą napełnianie i czyszczenie. Dodatkowo szersza podstawa zapewnia lepszą równowagę i chroni butelkę przed przewróceniem i uszkodzeniem. Specjalnie kształt wspomaga dziecko w nauce chwytania przedmiotów, nawet podczas jedzenia.

 

Cechy produktu:

 

Zdrowie dzieci jest dla nas priorytetem. Dlatego też przy produkcji artykułów dziecięcych używamy tworzyw bezpiecznych dla życia najmłodszych. W naszym zakładzie produkcyjnym stosujemy wysokiej jakości materiały zgodne z przepisami Unii Europejskiej i normą ISO 9001, które są w 100% wolne od BPA.

 

Butelki do karmienia naszej firmy są produkowane wyłącznie z PES (Polisulfon) i PP (Polipropylen). Cechuje je zwartość i trwałość wiązań molekularnych nawet w wysokich temperaturach. Tworzywa zostały zaakceptowane jako bezpieczne dla zdrowia dziecka w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo nie zawierają Bisfenol A.

 

Znajdująca się w opakowaniu szczelna nakładka ochronna na smoczek, została specjalnie zaprojektowana do uszczelniania butelek Mamajoo w podróży lub gdy nie są używane. Skala odmierzania pokarmu na powierzchni butelki zarówno w ml, jak i w uncjach, pozwala idealnie wydzielić i kontrolować odpowiednią ilość pokarmu potrzebnego dziecku.

 

Zalety produktu:

 

Wolny od BPA i bezpieczny dla zdrowia Twojego dziecka

Antykolkowy system redukuje ilość połykanych pęcherzyków powietrza podczas karmienia

Elastyczna struktura smoczka i miękka szeroka góra przypomina kształtem naturalny sutek mamy

Wysokiej jakości, bezwonny i przezroczysty silikon, który służy do produkcji smoczków jest idealnie miękki i dopasowany do odpowiedniego wieku dziecka.

Ergonomiczne kształty zwiększają zdolność uczenia się dziecka i ułatwiają trzymanie butelki.

Specjalnie ukształtowana szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie.

Szeroka podstawa zapewnia lepszą równowagę i chroni przed uszkodzeniami.

Nakładka ochronna na smoczek uszczelnia i zapewnia suchość podczas podróży.

Czyszczenie i sterylizacja:

Można myć w zmywarce do naczyń. Zalecana jest sterylizacja za pomocą sterylizatora lub poprzez gotowanie we wrzącej wodzie przez 5 min. Butelki można również wyjałowić przy użyciu autoklawu szpitalnego.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll