Promocje

Okulary przeciwsłoneczne


TOOTINY OKULARY PRZECIWSŁONECZNE DLA DZIECI ROZMIAR SMALL białe

#

Producent:

Nowy

 

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci Tootiny są wytrzymałe, stylowe i przede wszystkim bezpieczne. Zapewniają najwyższą ochronę dla oczu Twojego dziecka, a przy tym komfort podczas dziecięcych aktywności.

100% gwarancja ochrony przed całym spectrum promieniowania UV (UVA, UVB, UVC)


Naturalna ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV u najmłodszych dzieci jest obniżona, dlatego tak ważne jest, aby ją wspierać dobrej jakości okularami przeciwsłonecznymi.  
Soczewki w okularkach Tootiny wykonane są z Polycarbonu, klasy A (tzn. najwyższej jakości virgin material), dzięki czemu są odporne nie tylko na uderzenia, ale także zarysowania. Ponadto nie zniekształcają kolorów. W okularach słonecznych Tootiny soczewka posiada klarowny zielony kolor z oznaczeniem G15, który przepuszczając 15% światła widzialnego, przyciemnia obraz, ale nie zniekształca barw. Jest to wielka zaleta dla dzieci, które dopiero uczą się rozpoznawania kolorów.


Filtr category #3


 Zgodnie z standardami europejskimi, okulary przeciwsłoneczne Tootiny posiadają ochronę kategorii #3. (Istnieje także kategoria #4, jednak okularów z takimi soczewkami, które bardzo mocno przyciemniają obraz, używa się wyłącznie w warunkach specjalnych, takich jak: wspinaczka w górach czy narciarstwo). Stosowanie ciemniejszych okularów niż kategoria #3, w „normalnych” warunkach, może spowodować, że dziecko nie będzie widzieć odpowiednio.


Elastyczne oprawki


Super giętkie gumowe oprawki idealnie przystosowane są do użytkowania przez najmłodszych.  Są na tyle elastyczne, że można je wyginać bez ryzyka złamania.


Najwyższa jakość materiałów


Okulary przeciwsłoneczne Tootiny spełniają normy Unii Europejskiej ISO 12312.
BPA-free –wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka

Idealne dopasowanie rozmiaru


Występują w dwóch uniwersalnych rozmiarach:
SMALL (sugerowany wiek 0-3 lat)
MEDIUM (sugerowany wiek: 3-7 lat)

Rozmiar należy dopasować indywidualnie do głowy dziecka.


Wymiary SMALL :
szerokość oprawki: 11 cm
wysokość oprawki: 3,8 cm
długość zausznika: 11 cm

Wymiary MEDIUM:
szerokość oprawki: 12 cm
wysokość oprawki: 4 cm
długość zausznika: 12 cm


Stylowy design


Kolekcja Tootiny Classic dostępna jest w sześciu kolorach, tak by każde dziecko mogło wybrać okularki w swoim ulubionym kolorze. W okularach przeciwsłonecznych Tootiny maluchy wyglądają modnie i stylowo.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll