Promocje

Pielęgnacja twarzy


L'biotica MASKA WĘGLOWA NA TKANINIE OCZYSZCZANIE

#fo

Producent:

Nowy

Luksusowa maska węglowa na tkaninie to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu z wysoką zawartością składników aktywnych. Oczyszcza skórę z toksyn i zwęża pory, działa przeciwtrądzikowo, redukując wydzielanie sebum. Intensywnie odżywia skórę i poprawia jej koloryt. Efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu - skóra jest dogłębnie oczyszczona, zregenerowana i wygładzona.
 
• Węgiel, dzięki silnym właściwościom absorbującym, posiada zdolność głębokiego oczyszczania skóry. Otwiera pory, usuwając zanieczyszczenia, toksyny i martwe komórki naskórka.
• Zawartość kolagenu i kwasu hialuronowego bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, poprawiając jej koloryt.
• Dzięki obecności ceramidów i peptydów, dba o nawilżenie i regenerację.
• Ekstrakt z pereł przyśpiesza odnowę komórek skóry, dodając jej wyjątkowego blasku.
 
Dzięki nowoczesnej technologii substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wchłaniane i wnikają nawet w głębokie warstwy skóry. Maska na nasączonej tkaninie spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.
 
SPOSÓB UŻYCIA
Dokładnie umyj o osusz twarz. Wyjmij maskę z opakowania i delikatnie rozłóż. Nałóż maskę równomiernie na całej twarzy - powinna dokładnie przylegać do twarzy. Pozostaw ją na twarzy przez 15 minut. Po upływie wskazanego czasu delikatnie zdejmij maskę z twarzy, zmywając pozostałość esencji.

Oceń 
2017-03-24

na początek

Stosuję ją od niedawna ale widzę już pierwsze efekty - skóra jest jaśniejsza, dobrze oczyszczona, świetnie wchłania krem po wcześniejszym zastosowaniu maski. Polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll