Promocje

Emulsje, mydła


OILATUM BABY EMULSJA 2 x 500ml + KREM 350ml

#fo

Producent:

Nowy

OILATUM BABY EMULSJA 2 x 500ml + OILATUM BABY KREM 350mlOILATUM BABY EMULSJA DO KĄPIELI 500ml


Bardzo delikatnie pielęgnuje oraz nawilża czułą skórę niemowląt. Emulsja myje ciało, nawilża oraz zabezpiecza przed podrażnieniami tworząc na skórze cienką, nietłustą warstwę ochroną. Po zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona i gładka w dotyku, bez potrzeby dodatkowego stosowania balsamów. Emulsja Oilatum Baby polecana jest także do pielęgnacji skóry wrażliwej osób dorosłych, którzy nie mogą stosować tradycyjnych kosmetyków z powodu alergii lub chorób dermatologicznych.
Skład:
Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, PEG-8 Dilaurate, Cetyl Acetae, PEG-40 Sorbitan PEtrolate, Stearyl Acetate, Oleyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol

OILATUM BABY KREM 350ml


Wskazania:
Do pielęgnacji dziecka: zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia (już od pierwszego dnia). Minimalizuje ryzyko uczuleń i alergii. Szybko się wchłania, pozostawia skórę zdrową i delikatną. Daje poczucie komfortu, redukuje uczucie swędzenia, które bywa często przyczyną niepokoju dziecka i jego problemów ze snem. Używany w zgięciach pod łokciami czy kolanami, w okolicach intymnych przeciwdziała podrażnieniom.
Dla dorosłych: pielęgnacja wrażliwej, suchej, atopowej bądź naczyniowej skóry twarzy .

Jak stosować OILATUM BABY KREM ?
Niewielką ilość kremu nałożyć delikatnie na skórę i wmasować do całkowitego wchłonięcia.


Jak często można używać OILATUM BABY KREM ?
Stosować tak często jak zachodzi potrzeba. Najlepsze efekty uzyskasz stosując krem zaraz po kąpieli.

Skład:
Formuła oparta na oleju mineralnym – ciekłej parafinie (parafinum liquidum) oraz niewielkiej ilości składników dodatkowych. Nie zawiera także barwników, substancji zapachowych oraz konserwantów.

                                               

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty tej samej kategorii

 • Oilatum Baby Emulsja do kąpieli, to

  Oilatum Baby Emulsja do kąpieli, to kosmetyk dla dzieci od pierwszego dnia życia, który myje oraz chroni skórę niemowląt, dzieci i dorosłych. Po zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona i gładką w dotyku, bez potrzeby dodatkowego stosowania balsamów.

 • OILATUM BABY EMULSJA DO KĄPIELI

  OILATUM BABY EMULSJA DO KĄPIELI Oilatum Baby Emulsja do kąpieli, to kosmetyk dla dzieci od pierwszego dnia życia, który myje oraz chroni skórę niemowląt, dzieci i dorosłych. Po zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona i gładką w dotyku, bez potrzeby dodatkowego stosowania balsamów.

 • Emulsja do ciała Emolium to

  Emulsja do ciała Emolium to kompletny emolient zalecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. 

 • Regeneruje skórę i eliminuje uczucie

  Regeneruje skórę i eliminuje uczucie wysuszenia i swędzenia. Tworzy na powierzchni skóry aktywną lipidową okluzję, która działa dwukierunkowo: dostarcza w głąb skóry substancje długotrwale wiążące wodę w skórze oraz chroni ją przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

 • Emulsja do ciała Emolium to

  Emulsja do ciała Emolium to kompletny emolient zalecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. 

Next Previous
Scroll